Нідерланди

Протяжність мережі автомобільних доріг загального користування Нідерландів становить 139295 км.

У Нідерландах діє електронна система оплати доріг “Eurovignette”. Замовити її можна через сервіс на сайті системи, через мобільний додаток або в пунктах продажу, наприклад, на бензозаправках. А оплатити – кредитною карткою, паливною карткою або готівкою.

Максимально допустимий рівень алкоголю в крові 0.5 %. Штраф від € 325.

Ближнє світло не обов’язкове при їзді в денний час і обов’язкове при їзді в нічний час. Також ближнє світло повино бути включене в умовах недостатньої видимості, викликане поганою погодою. Рухатися тільки з включеними габаритами в цьому випадку заборонено. Протитуманні фари можуть використовуватися тільки в тому випадку, якщо цього вимагають погодні умови. Передні протитуманні фари можна включати в туман, сніг або дощ, тобто тоді, коли видимість різко обмежена. Задні протитуманні фари можуть використовуватися тільки в туман або сніг, коли видимість становить менше 50 метрів. Під час сильного дощу протитуманні фари не повинні використовуватися. За недотримання штраф – € 120.

Забороняється користуватися під час руху транспортного засобу апаратом телефонного зв’язку, що не обладнано технічним пристроєм, що дозволяє вести переговори без використання рук. У разі порушення штраф- € 230.

Допустима швидкість тут.

Розмір штрафів за перевищення швидкості починається з € 11.

Германия Польша Франция Голандія Бельгія
Чехия Австрия Венгрия Данія Шеіція
Италия Іспанія Словакия Словения Швейария

Loading...