Венгрія

Протяжність мережі автомобільних доріг з твердим покриттям загального користування Угорщини становить 76075 км.

Оплата доріг проводиться двома способами – покупкою маршрутного (реляційного) квитка або установкою бортового пристрою I-Cell. Якщо оплата буде проводитися за допомогою бортового пристрою, плата за пройдену відстань буде автоматично стягуватися системою з суми залишку на рахунку. Список партнерів з продажу.

При покупці одноразового маршрутного квитка потрібно вказати номерний знак і знак країни, що знаходиться на номерному знаку вантажівки. Маршрутний квиток дає право на проїзд виключно за запланованим маршрутом, відхилення від виділеного і заздалегідь оплаченого маршруту не допускається. Квиток необхідно сплатити перед користуванням платною дорогою.

Поповнити рахунок і оплатити маршрутний квиток можна в пунктах продажу (банківською карткою, карткою на паливо, готівковими коштами) або за допомогою банківської картки на сайті www.hu-go.hu (мобільний додаток).

У разі несанкціонованого користування автошляхами штраф від €80 .

Максимально допустимий рівень алкоголю в крові 0,00%. штраф від € 451 .

Ближнє світло обов’язкове 24 години. За недотримання штраф- € 30.

Розмовляти по телефону під час руху можна тільки в тому випадку, якщо в автомобілі встановлена система hands-free. Управління системою повинно здійснюватися однією рукою. У разі порушення штраф від € 30.

Допустима швидкість тут.

Розмір штрафів за перевищення швидкості починається з €90.

Германия Польша Франция Голандія Бельгія
Чехия Австрия Венгрия Данія Шеіція
Италия Іспанія Словакия Словения Швейария

Loading...