Німеччина

Протяжність мережі автомобільних доріг загального користування Німеччини становить 644,480 км.

Контроль оплати доріг проводиться при проходженні воріт, встановлених на дорозі, мобільних пунктів контролю. На контрольних рамках, над дорогою, встановлені відеокамери, інфрачервоні приймачі і лазерними датчиками. Дані про проїхавші через рамку автомобілі відразу передаються в контрольний центр «Toll Collect». Оплата здійснюється через пристрій автоматичного контролю «OBU», а також можна оплатити вручну через термінал або інтернет. Більш детально тут www.toll-collect.de.

З 1 січня 2008 року в багатьох містах Німеччини створені екологічні зони “Umweltzone”. У ці зони дозволяється в’їжджати автомобілям з відповідною наклейкою. Наклейку на автомобілі необхідно мати тільки тим водіям, які хочуть в’їхати в екологічну зону. Відсутність наклейки тягне за собою адміністративний штраф у розмірі € 80. Наклейку можна придбати в Польщі на в’їзді (близько 60 zl) або поштою в Бюро реєстрації транспортних засобів в Кельні за адресою Kfz-Zulassungsstelle, Max-Glomsda-Straße 4, D-51105 Köln. Детальніше тут www.stadt-koeln.de . Вартість наклейки від € 5.

Максимально допустимий рівень алкоголю в крові 0.3%. Штраф від € 500.

Ближнє світло не обов’язкове при їзді в денний час і обов’язкове при їзді в нічний час. Також ближнє світло повинно бути включене в умовах недостатньої видимості, викликаних поганою погодою. Рухатися тільки з включеними габаритами в цьому випадку заборонено.

Розмовляти по телефону під час руху можна тільки в тому випадку, якщо в автомобілі встановлена система hands-free. Управління системою повинно здійснюватися однією рукою. У разі порушення штраф – € 60.

Допустима швидкість тут.

Розмір штрафів за перевищення швидкості починається з € 10.

Германия Польша Франция Голандія Бельгія
Чехия Австрия Венгрия Данія Шеіція
Италия Іспанія Словакия Словения Швейария

Loading...