Документи

Які документи необхідні для роботи водієм ?

По перше це посвідчення водія з відкритою категорією “С” “СЕ”. Відкривати категорію (отримувати посвідчення) краще всього вдома. Це дешевше та непотрібно вчити мову для навчання та здачі іспитів. Після отримання посвідчення водія подаєте документи на отримання картки водія (для цифрового тахографа, чіпа). Замовити картку можна тут

посідчення водія ткартка цифрового тахографа

Обовязково при виготовленні посвідчення водія, картки тахографа звіряйте правильність написів латинецею Ваших прізвища, імя та інших даних з закордонним паспортом.

Далі шукаєте фірму та отримуєте в них запрошення на роботу. На цьому етапі Ваші витрати нервів, грошей та часу починають збільшуватись. Тому що для роботи водієм потрібно оформити ще декілька документів.

Першим з основних документів є КОД 95, або свідоцтво кваліфікаціїї, яке згідно з європейським законодавством є обов’язковим. Він дійсний 5 років. Даний документ можна отримати в Польських автошколах російською мовою. Обовязкова вимога під час курсів – знаходитись в Польщі і не виїзджати за її межі. На курсі дають знання по оргаізації безпечних перевезень та кріпленню вантажів. В кого категорія “С” відкрита після 09.09. 2008 року проходження курсу займе близько чотирьох тижнів. Всі інші до одного тижня.

В даний час для громадян України можливо пройти курс КОДу 95 без робочої візи. Час проходження курсу можна використати для пошуку роботи.

Після отримання коду проходимо психологічні тести. Основа тестів на увагу.

При проходженні медкомісії предсталяємо психологічні тести. Перевірка зору дуже прискіплива.

Несете далі всі ці документи до фірми. І тут Ви розумієте, що це ще не кінець. Що ще треба чекати на свідоцто водія (червоний папір) протягом місяця.

Далі можна побажати тільки щасливої дороги!!! Все в Ваших руках!

P.S. Або “Скільки це буде коштувати?”  КОД 95 до 3000 (короткий до 500) Zl. психологічні тести 150 Zl. медична довідка 250 Zl. проживання 20-100 Zl. за добу харчування 50 Zl. на тиждень + проїзд

Loading...